Razpis za delovno mesto v AST raziskovalnem centru

ZAPOSLITVENO MESTO: Biometrični tehnik v AST raziskovalnem centru

ROK ZA PRIJAVO: 12. december, do 20:00

Ekipa AST išče osebo, ki jo zanima afektivna in aplikativna nevroznanost, natančneje, raziskovanje človeškega doživljanja. V okviru dela posameznik uporablja biometrično opremo in je aktivno vpleten v celoten raziskovalni proces; od pregleda literature, priprave raziskovalnega načrta do izvedbe raziskave. Več o raziskovalnem centru si lahko preberete na www.astresearch.org.

ZAPOSLITVENI KRITERIJI:
– interes za nevroznanstveno in psihološko raziskovanje;
– zmožnost analitičnega razmišljanja;
– zanesljivost, natančnost, dobre delovne navade;
– proaktivnost in veselje do dela;
– komunikativnost in čut za delo z ljudmi.

Pošlji življenjepis in motivacijsko pismo na maja.kapitler@astresearch.org.

 

foto: astresearch

Related Posts