SPOZNAVNO DRUŽENJE @DŠBP

.

Vsem sedanjim in bodočim članom Društva študentov biopsihologije!

Za zaključek letošnje sezone smo se odločili, da organiziramo preprosto druženje, da se še malo bolje povežemo in rastemo kot ekipa, ki zastopa naš študijski program. Prav tako si želimo, da se nam pridružite vsi, ki čutite majčkeno iskrico v srčku, da bi radi sodelovali in naslednje leto kaj prijetnega ustvarjali z nami. Lahko je to tvoj prvi, spoznavni korak. Poleg druženja bomo tudi malo razmišljali, kaj vse bomo počeli naslednje leto. Če ima kdo že izdelano idejo, prisrčno vabljen, drugače pa jo bomo izdelali skupaj :).

Rezultat iskanja slik za smiley colors
Druženje bo potekalo v torek, 9. maja. Dobimo se ob 18.30 v Famnitovi učilnici Muzejski 2.

Osvežene informacije bodo objavljene na facebook strani dogodka: https://www.facebook.com/events/907053102767803/permalink/909804495825997/.

 

Spremljajte stran in se vidimo tam!
PS. S seboj prinesite copate in veliko dobre volje.

Lep pozdrav,

Naš DŠBP